Diş Beyazlatma


Home » Hizmetlerimiz » Diş Beyazlatma
Diş Beyazlatma
Ana Resim

Diş beyazlatma – Diş beyazlatma Fiyatları

Dişlerinizi sağlıklı, parlak ve beyaz  tutmak için fırçalama, diş ipi kullanma gibi günlük bakım yolları vardır. Eğer gülümsemenizde biraz ışıltı eksik veya eskiden daha sarı olduğu gibi hissediyorsanız,  çaresiz  değilsiniz. Diş beyazlatma hizmeti verdiğimiz hastanemizde lazer ve yüzeysel dokunuşlarla dişlerinizi kalıcı olarak ( dişlerinize bakmanız dahilinde ) 20 tona kadar diş beyazlatma tedavisi yapılmaktadır. Detaylı bilgiyi hasta danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Meltem Kozmetik Diş Hekimliği bölümünün  yaptığı araştırmalarda gülümseme konusunda insanların en çok  arzuladığı şeyin, beyaz dişler olduğu ortaya çıktı. Türk Ortodonti  Derneği ni araştıran hastalarında  yaklaşık% 90′ ı aslında diş beyazlatma ile ilgili problemlerini çözmek için bilgiler almaya çalıştığı ortaya çıktı.

Diş beyazlatma hakkında merak ettikleriniz nelerdir ?  Faydalı bilgileri  öğrenin. İşte beyazlatma süreçleriyle ilgili en sık sorulan  5 soru ve cevapları.

Diş Rengim çok Sarı Değiştir mi ?

Evet  eğer diş beyazlatma tedavisi yaptırmazsanız zamanla uyulması gereken kurallara ve yapmanız gereken bakımları yaparak dişlerinizi  beyazlaştırabilirsiniz fakat parlak ve canlı görünümünü ancak diş hekiminizin diş beyazlatma müdahalesi ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Diş Renginizi Sarartan Durumlar

Diş Nasıl Beyazlatılır ?

Diş beyazlatma 3 seansta gerçekleştirilen bir işlemdir. Beyazlatma önce ağartma maddeleri  ile dişleri ağartma lekeleri parçalama aşamasında sonra  dişleri parlatma ve sonrada diş beyazlatma ışığı kalıcılığı için lazer veya diğer yöntemlerle diş rengini stabil hale getirme aşamasıdır.

Beyazlatıcılar Tüm Dişler üzerinde mi?

Hayır, hangi o beyazlatıcılar renk her türlü düzeltmez olabilir, dişleri beyazlatmak için karar vermeden önce diş hekiminize konuşmak neden önemli.

Örneğin, sarı dişler muhtemelen çözülebilir fakat, kahverengi  ve gri tonlu dişler de diş beyazlatma işlemi yanıt vermeyebilir. Beyazlatma porselen, kaplama, kron veya dolgularda işe yaramaz.

Dişlerimi Beyazlatmak için hangi yolu tercih etmeliyim ?

Dişlerinizi beyazlatmadan önce diş hekiminize danışın. Eğer bir aday iseniz, gülümsemenizi tekrar ışıldatmak için diş beyazlatma yöntemleri vardır:

Diş Beyazlatmanın Yan Etkileri Var mı ?

Diş beyazlatma dişlere zarar verir mi ?

Diş beyazlatıcı kullandıktan sonra diş hassasiyeti yaşayan bazı insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazı durumlarda peroksit dişin iç  tabakasına nufuz eder  ve diş siniri tahriş olur yada diş beyazlatma jeli zararları ortaya çıkabilir. Çoğu durumda duyarlılığı geçicidir. Genellikle tedaviye gerek kalmadan kendi kendine iyileşir. Ayrıca evde kendi kendine denenen diş beyazlatıcı kimyasalların diş minesi veya diş etlerine zarar verdiği gözlemlenmiştir.

Diş beyazlatma işlemi ücretleri ne kadar ?

Diş beyazlatma maliyeti düşük olan bir gidere sahiptir. Diş Beyazlatma fiyatları yazmak yasaklandığı için iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.