Pazartesi - Cumartesi 09:00-23:00İletişim: 0212 507 5555GSM: 0533 741 4241info@meltemdis.com

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri siteye bildirilen isim, adres ve sair şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve istihdam ettiği yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için elinden gelen önlemleri alacaktır.

Kullanım ve gizlilik koşulları Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’ne ait www.meltemdis.com ve burada belirtilen Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ve mikro sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’nin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

www.meltemdis.com sitesinde ki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri tarafında tutulur, kullanicilar bilgi ve dokümanlari sadece bilgi edinmek amaciyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır. Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için, olmak kaydıyla kopya edilmesine izin verilir.Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerine ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.

Sitede yer alan bilgilerin çesitli nedenlerle dogruluk içerecek sekilde güncellesmemesi; revizyonda gecikme, sitede olmasi muhtemel bir yanlislik veya eksiklikten ya da degisiklikten ötürü Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’ne hiç bir nam altinda sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye iliskin tarih bulunmasi, belirtilen hususlar aksine Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’ni hiçbir sekilde yükümlülük altina sokmaz.

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’ne ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları’nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri web sitesine veya bu siteden baglanti yapilarak ulasilan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunlarin kullanimindan dogabilecek dogrudan veya dolayli kayip veya zararlardan, Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri sorumlu tutulamaz.

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’ne ait veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’nin adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri bu Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’nin adı geçen markalarasponsorluk ettiği veya bu markaları onayladığı anlaşılmamalıdır

www.meltemdis.com ve mikrositelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Polikliniğimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. www.meltemdis.com sayfamıza vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, vermiş olduğunuz bu bilgiler ilgili sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’ne aittir. Özel Meltem ağız ve diş Sağlığı polikliniklerinin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.


Bizimle nasıl iletişim kurmak istersin?

Özel Meltem Diş Poliklinikleri

Meltem Diş Poliklinikleri, 20 yılı aşkın süredir sağlık sektörünün öncülerinden olan Meltem Hastanesine bağlı ve diş hekimi kadrosu ile ağız, çene, diş problemleri üzerine sektörün aranılan ismi olmaya devam etmektedir.