Pazartesi - Cumartesi 09:00-23:00İletişim: 0212 507 5555GSM: 0533 741 4241info@meltemdis.com

Türk Telekom Vakfı Üye ve Yakınlarına Özel!

17 Ekim 2015
türk-telekom-mensupları-ve-yakınlarına-özel-1200x800.jpg

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinin Türkiye Telekom Vakfı ile yürüttüğü ortak çalışmada Vakıf çalışanları ve yakınlarını ilgilendiren çok faydalı sonuçlar elde edildi. Özel Meltem Diş Poliklinikleri ve Türk Telekom Vakfı aralarında diş sağlığı adına örnek bir anlaşmaya imza attı. Anlaşmanın sonucunda ise Türk Telekom Vakfı üye ve üye yakınları yaşadıkları tüm diş problemlerinde veya yaptıracakları uygulamalarda özel şartlardan faydalanabilecekler. Yaşadıkları ağız ve diş problemlerinin hızlı çözümü için çok faydalı olacak bu anlaşma ile üye ve üye yakınları istedikleri Özel Meltem Diş Polikliniğinde rahatça tedavi görebilirler. Yararlanabilecekleri bu tedavi ve uygulamaların kapsamı ise şu şekilde;

 1. Diş implantı tedavisi
 2. Ortodonti tedavisi
 3. Diş beyazlatma
 4. Diş taşı ve tartar temizliği
 5. Çocuk ağız ve diş sağlığı
 6. Diş eti hastalıkları tedavisi
 7. Estetik gülüş tasarımı
 8. Porselen diş tedavisi
 9. Ağız ve çene cerrahisi
 10. Zirkonyum diş kaplaması
 11. Gömülü 20’lik diş çekimi
 12. Kanal tedavisi
 13. Estetik beyaz dolgu
 14. Laminate veneer kaplama
 15. Diş eti çekilmesi

Eğer Türk Telekom Vakıf üyesi veya yakını iseniz tüm tedavi hizmetlerimizden anlaşma şartlarınca özel olarak yararlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiler için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya direk istediğiniz şubemizden randevu oluşturabilirsiniz.

Bizimle nasıl iletişim kurmak istersin?

Özel Meltem Diş Poliklinikleri

Meltem Diş Poliklinikleri, 20 yılı aşkın süredir sağlık sektörünün öncülerinden olan Meltem Hastanesine bağlı ve diş hekimi kadrosu ile ağız, çene, diş problemleri üzerine sektörün aranılan ismi olmaya devam etmektedir.