Pazartesi - Cumartesi 09:00-23:00İletişim: 0212 507 5555GSM: 0533 741 4241info@meltemdis.com

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Mensuplarına ve Yakınlarına Özel

10 Temmuz 2018
devlet-hava-meydanları-1200x800.jpg

Devlet Hava Meydanları İşletmesi & Meltem Diş Poliklinikleri Özel Anlaşması

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ile diş sağlığı alanında özel bir anlaşma imzaladı. Anlaşma neticesinde Devlet Hava Meydanları İşletmesi üye ve üye yakınları, tüm diş tedavisi hizmetlerimizden özel bir şekilde fayda sağlayabilecekler. İmplant diş, ortodontik tedaviler, zirkonyum diş kaplama, diş beyazlatma, gömülü ve 20’lik diş çekimi gibi kompleks işlemleri de kapsayan bu anlaşma ile üye ve üye yakınları tüm tedavi hizmetlerini çok kolay bir şekilde halledebilir hale gelecekler. Detaylı hizmet ve uygulama listemiz için hizmetlerimiz bölümünü inceleyebilirsiniz.

Eğer sizde Devlet Hava Meydanları İşletmesi üyesi yada yakınıysanız Dental İmplant, Ortodonti ve diğer 30’u geçkin diş tedavisinden yararlanabilirsiniz. Bu anlaşmanın kapsamı ve konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizimle nasıl iletişim kurmak istersin?

Özel Meltem Diş Poliklinikleri

Meltem Diş Poliklinikleri, 20 yılı aşkın süredir sağlık sektörünün öncülerinden olan Meltem Hastanesine bağlı ve diş hekimi kadrosu ile ağız, çene, diş problemleri üzerine sektörün aranılan ismi olmaya devam etmektedir.