Pazartesi - Cumartesi 09:00-23:00İletişim: 0212 507 5555GSM: 0533 741 4241info@meltemdis.com

Tekgıda-İş Sendikası Avrupa Yakası Şube

10 Temmuz 2018
tek-gıda-iş-sendikası-diş-tedavisi-1200x800.jpg

TEKGIDA-İŞ SENDİKASI Avrupa Yakası Şube & Meltem Diş Poliklinikleri Anlaşma İmzaladı

Özel Meltem Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri TEKGIDA-İŞ SENDİKASI Avrupa Yakası Şube ile özel bir anlaşmaya imza attılar. Anlaşmaya göre Tekgıda-İş Sendikası Avrupa Yakası Şube üye ve üye yakınları, tüm özel diş tedavisi olanaklarından anlaşma şartları altında farklı bir şekilde faydalanabilecekler. Diş tedavilerini ve ağız diş sağlığını ilgilendiren tüm konularda hızlı ve özel bir tedavi alacak olan Tekgıda iş sendikası avrupa yakası şube üye ve üye yakınları Meltem Diş Polikliniklerinin istedikleri şubesine başvuruda bulunabilirler.

Sizlerde Tekgıda-İş Sendikası Avrupa Yakası Şube üyesi yada üye yakınıysanız Dental İmplant, Diş Beyazlatma, Dolgu, Ortodontik Tedaviler, Zirkonyum Kaplama ve diğer tüm diş tedavilerinden özel şartlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon :  +90 212 507 55 55

Bizimle nasıl iletişim kurmak istersin?

Özel Meltem Diş Poliklinikleri

Meltem Diş Poliklinikleri, 20 yılı aşkın süredir sağlık sektörünün öncülerinden olan Meltem Hastanesine bağlı ve diş hekimi kadrosu ile ağız, çene, diş problemleri üzerine sektörün aranılan ismi olmaya devam etmektedir.