İmplant fiyatları


Home » İmplant Diş » İmplant fiyatları
İmplant fiyatları
Ana Resim

İmplant Diş Fiyatları

İmplant Diş Fiyatları Güncel Bilgiler

İmplant fiyatları tedavi çeşidine göre şekillenir. Belirli bir fiyat listesi yoktur. 2017 İmplant diş fiyatları  x00 – x000  TL arasında değişmektedir.   İmplant fiyatları yasal olarak paylaşılması Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandığı için kapsamlı bilgi almak ve için iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Öncelikle sağlığın hiçbir maddi ölçütle ölçülemeyeceğini ve ticari kaygılarla yapılan tıbbi tedavilerin muhtemelen uzun vadede başarısızlıkla sonuçlanabileceğini hastalarımızın düşünmesi gerekir. Doktorlarımızın ticari kaygı veya kar amaçı ile değil hastanın ihtiyacına göre hizmet vereceğine güvenebilirsiniz.

Markalara göre İmplant diş fiyatı için bilgi almanız gerekmektedir.

implant fiyatları

2016 İmplan diş Fiyatları Hakkında bilgi almak için tıklayınız.
2017 İmplan diş Fiyatları Hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İmplant diş ne kadara mal olur ? bunu etkileyen bir çok faktör vardır. Ortalama fiyat vermek bu yüzden anlamsız olacaktır. Tedavi kalitesi oranında  ekonomik yada  en ucuz diş implantı yaptırabilme ihtimaliniz vardır.

İmplant fiyatlarını belirleyen tedavi çeşitliliği

  1. Kullanılan cerrahi yöntem
  2. Kullanılan implant markası
  3. İmplant üzerine yapılacak protez çeşiti
  4.  İleri görüntüleme çeşitler, röntgenler, tahliller
    İmplant tedavisinden önce eğer dişhekiminiz kemik hacminin azlığından şüpheleniyorsa DVT ( Dental Volumetrik Tomografi) çektirmesi gerekebilir.
  5. İleri yüzey cerrahi operasyonlar

Yukarıdaki ihtiyaç ve işlem listesine göre görüşmeleriniz ve daha sonraki muayene sırasında bir adet implant diş yaptırmak kaç lira veya diğer işlemleriniz için vereceğiniz ücretin ne kadar olduğunu öğreneceksiniz.

Bu konuda en çok merak edilen sorularınız genelde şu şekildedir.

  1. Devlet karşılıyor mu, devlet ödüyor mu ?
  2. Dişi emekli sandığı karşılar mı ?
  3. Dişi ssk karşılıyor mu ?

Diş implantı ne kadar ? Diş implantı kaç para ?  Türkiye genelinde özel ve devlet hastanelerinde diş implantı malzeme, çene kemik durumu  ve cerrahi müdahalelere göre çeşitlilik gösterip 1250 – 5000 TL arası değişiklik göstermektedir.

Diş implantını sgk – ssk karşılıyor mu ?  Diş implantını sgk karşılamaktadır. Yanlız bazı acil sağlık durumlarında devlet hastanelerinde sembolik olarak çok cüzi bir miktarını ssk – bağkur yada genel adıyla sgk karşılamaktadır.

İmplant yaptırmak pahalı mıdır?  Kullanılan tüm malzemenin ithal olması ve sağlıklı implant üretimi için çok yüksek teknolojiye gereksinim duyulması tedavinin fiyatını değiştirmektedir.  Kesin fiyat belirlemesinde uzman hekimlerin sizi muayene edip, istediğiniz protez şekline göre değişecektir. Dişi yaptıracağınız hekimin bu konudaki tecrübesi ve yaptığı ünde fiyatı yükseltebilir.
İmplant tedavi fiyatlarımız için lütfen bize yazın da yer alan bilgi formu bölümüne girerek bize mesaj atabilirsiniz. İmplant fiyatları markanın yanısıra kullanılan yöntemlere ve ağız ve diş durumunuza göre değişebilmektedir. Tedavi fiyatlarının oluşumunu ve fiyatları nelerin etkilediğini bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hasta danışmanlarımız sizin için bu soruları cevaplayacaktır.