Ortodonti Fiyatları


Home » Ortodonti » Ortodonti Fiyatları

Ortodonti Tedavi Ücreti Nasıl Belirlenir?

Ortodonti Fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Tedavinin süresi, Hastanın ihtiyacına ve isteğine göre kullanılan malzeme türü (Metal, Seramik, Lingual) ve kalitesi, hastanın yaşı, diğer tedavilere ihtiyaç duyup duyulmamasına göre, Tedaviyi yapacak olan Ortodontistin eğitimi, tecrübesi ve şöhreti, Ülke, Şehir ve tedavinin yapılacağı kliniğe göre fiyatlarda farklılıklar görülmektedir. Bunun dışında peşin veya taksit seçeneklerine göre de fiyatlar değişmektedir.

Tedaviyi yapacak olan Hekim, hastanın ağız ve çene panaromik röntgenleriyle beraber genel diş muayenesini yaptıktan sonra hastayla beraber karşılıklı istişareler sonucu tedavinin zamanlaması ve planlaması ile ilgili karar alınır. Tedavi yöntemi belirlendikten sonra kesin fiyat ortaya çıkar.

Ortodonti Fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler

Ortodonti Tedavi fiyatları ve konu ile ilgili  0212 507 55 55 numaralı telefonumuzu arayabilir, ya da iletişim formundan Bizlere ulaşabilirsiniz.

2017 Ortodonti Fiyatları Hakkında Bilgiler

Ortodonti Fiyatları tedaviye göre, tedaviyi gerçekleştirecek Uzman Hekime göre ve bir çok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ortodonti Fiyat bilgisi için iletişim panelinden Bizlere ulaşabilirsiniz.

Ortodonti fiyatları hakkında sıkça sorulan sorular

Tedaviyi ssk – sgk  karşılıyor mu ?

Ortodonti  ücretini devlet karşılıyor mu ?

0 Shares
Share
Tweet
+1
Pin
Share